EDUKACJA MUZYCZNA

DZIECI - MŁODZIEŻ - DOROŚLI - ZESPOŁY

EMISJA GŁOSU - KOMPOZYCJA I ARANŻACJA - PROWADZENIE ZESPOŁÓW

AGATA GLEJT

Cześć! 👋

Nazywam się Agata Glejt, jestem instruktorem wokalnym, nauczycielem śpiewu, muzyki, rytmiki, gry na instrumentach oraz dyrygentem ! Jednym słowem – jestem muzykiem z wykształcenia i z pasji ! 

 

Od 4 roku życia rozwijam się wokalnie, zaczynałam jako członkini stworzonego przez moich rodziców zespołu dziecięcego „Żonkilki”. Na deskach różnych lokalnych scen stawiałam swoje pierwsze kroki jako artystka. 

 

A potem potoczyło się już samo, szkoła muzyczna w klasie gitary, między czasie aktywny udział w wielu konkursach i koncertach, aż wreszcie studia I i II stopnia na Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku, gdzie ukończyłam dwie specjalizacje – Edukacja Muzyczna zintegrowana z językiem angielskim oraz Dyrygentura Chóralna.

 

W 2023 roku z ocenę bardzo dobrą zakończyłam dwuletnie Podyplomowe Studia Chórmistrzostwa i Emisji Głosu na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

 

Dyrygencko spełniam się w zespole ewangelizacyjnym Na cały Głos, który działa przy Radiu Głos w Pelplinie, a także prowadząc warsztaty i zespoły projektowe.

CZEGO UCZĘ?

KOMPOZYCJE I ARANŻACJE UTWORÓW

Przede wszystkim zajmuję się nauką śpiewu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 

NAUKA ŚPIEWU

W ramach naszych spotkań staram się także organizować sesje nagraniowe w profesjonalnym studio oraz warsztaty z ludźmi z branży muzycznej. 

WARSZTATY CHÓRALNE

Zajmuję się tym zawodowo od 4 lat i mam wielu uczniów, z których jestem ogromnie dumna!  

PROWADZENIE ZESPOŁÓW

Próby, treningi głosu, koncerty, nagrania – to działalność, która daje moc!

INSTRUKTAŻE PEDAGOGICZNE

Na zajęciach wokalnych uczymy się techniki śpiewu, poznajemy tajniki naszego ciała, czyli najpiękniejszego instrumentu, którym dysponujemy, a także poszerzamy horyzonty repertuarowe oraz pracujemy z mikrofonem.

GRA NA INSTRUMENTACH

Ponadto prowadzę zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczę podstaw gry na pianinie, gitarze oraz ukulele.

WSPÓŁPRACA ARTYSTYCZNA

School choir, piano with notes